Kida pozon me pantallona të zbërthyera

Kida është një nga këngëtaret më simpatike të estradës, ajo është një emër mjaft i lakuar në mediat rozë edhe për shkak të muzikës por edhe fotografive provokuese të saj.

Së fundmi ajo ka punuar në një fotosesion të ri, ku është shfaqur tejet provokuese, ajo shihet duke pozuar me pantallona të pa mbërthyera, dhe me xhaketë të hapur.

Kida pranoi shumë komente për këto imazhe teksa numëron edhe mijëra pëlqime.