Kida pozon joshëse në shtrat

Kida është ndër emrat më të dashur të skenës muzikore shqiptare, e cila ka numër të madh të fansave.

Së fundi, këngëtarja ka postuar disa fotografi të reja, në të cilat u shtaq në shtrat nga dhoma e gjumit.

Ajo kishte veshur një palë pantallona të bardhë dhe një korset me ngjyrë të zezë, ndërsa dukej shumë tërheqëse.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Kida është “Moti”, këngë që u prit shumë mirë në publik.