Kështu i uron Krishtlindjet Agnesa

Ish Miss Kosova 2003, Agnesa Vuthaj ka bërë një urim të veçantë për Krishtlindje sonte

Bukuroshja kosovare, për këtë ka bërë edhe një fotografi ku shihet në mes të disa dordolecëve derisa uron besimtarët katolik në vigjilje të Kërshëndellave.

“Le ta mbush zemrën me harmoni, mrekullia e Krishtlindjeve”, ka shkruar Agnesa.

Ndryshe, bukuroshja kosovare, për dallim nga vitet e tjera, vitin 2019 po e përmbyll në mënyrë mjaft aktive.

Ajo ka realizuar disa fotosesione dhe krejt në fund ajo pritet që të hyjë edhe në botën e filmit, pasi që është parë në sheshxhirim të një filmi në Hollywood. /GazetaExpress/