Kështu e qëndis fustanin Egzona

Egzona Muqiqi është një femër e zonja në të gjitha drejtimet që i përkasin një femre.

Ajo është e njohur që nga dita kur u martua me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë mjaft aktive në rrjete sociale, Egzona për fansat e saj shpesh ndan momente edhe nga puna e saj.

Së fundmi ajo është paraqitur edhe duke qëndisur një fustan, pasi që udhëheqë dyqan të fustanave.

E zonja dhe e bukur, kaq shumë po i ka hije. /Kosovarja/