Kështu duket në muajt e parë të shtatëzanisë Gëzimja

Javë më parë u përhap lajmi se reja e Remzie Osmanit është shtatëzënë.

Këtë lajm e konfirmoi edhe vet Gëzimja përmes paraqitjeve të saj që bënte kohë pas kohe, shkruan Kosovarja.

Pas konfirmimit të saj humbi dhe më nuk u pa për nj kohë në rrjetet sociale.

Edhe pse kishte kërkesa të shfaqej më shpesh, ajo zgjodhi të qëndrojë më e tërhequr nga syri mediatik.

Por, se nuk është larguar përgjithmonë sapo na tregoi përmes një postimi të radhës që bëri.

Gëzimja sot realizoi një fotografi shumë të bukur në sheshin e kryeqytetit, ku shihej ende në top formë, teksa është në pritjen më të ëmbël. /Kosovarja/