Kështu duket Marina Vjollca gjatë realizimit të një fotosesioni

Së fundi, në Instagram ka publikuar pak nga prapaskena e një fotosesioni, shkruan lajmi.net.

Pothujase, çdoherë jemi mësuar ta shohim e rregulluar dhe e veshur me shumë stil por jo prapaskenat e një fotosesioni.

Duke e parë videon shohim se moderatorja është edhe përdoruese e photoshopit.

Ndryshe, Marina Vjollca vazhdon të transmetojë emisionin e saj “Klanifornia” e cila në çdo episod zgjedh  veshje me kombinim perfekt.