Kërkohej prej 4 ditësh, gjendet i vdekur në dhomën e hotelit një doganier nga Saranda

Një doganier është gjetur i pajetë në dhomën e një hoteli, në Sarandë.

Mësohet se viktima është 63 vjeç, i quajtur Janaq, dhe po kërkohej prej katër ditësh.

Në trupin e viktimës nuk janë vërejtur shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur nga një atak kardiak.

Megjithatë policia po punon për zbardhen e plotë të shkaqeve të vdekjes së doganierit.