ShowBiz Këngëtari i njohur bëhet baba për herë të dytë

Këngëtari i njohur bëhet baba për herë të dytë

Këngëtari Bryson Tiller dhe partnerja e tij, Kendra Baily janë bërë prindër për herë të dytë.

Baily solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan Kelly Jade Tiller.

Këtë lajm e bëri të ditur e dashura e këngëtarit, përmes rrjetit social Instagram, ku publikoi fotografinë e tij të parë.

Për ndryshe, Tiller është baba edhe i një vajze gjashtëvjeçare, të quajtur Harley Loraine.