Kënga e re e Mozzik më e dëgjuara në vendet gjermano-folse

Mozzik javën që lam pas publikoi këngën e tij ‘Auf Wiedersehen’ e para për të në gjuhën gjermane.

Si edhe dy këngët paraprake edhe kjo arriti të grumbulloj miliona klikime për vetëm disa orë.

Dhe tani reperi ka ndarë disa statistika të këngës, ‘Auf Wiedersehen’ është kënga më e dëgjuar në Zvicër, Austri dhe Gjermani.