‘Kemali’ i lumtur në krahët e bashkëshortes bukuroshe

Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen janë çift shumë i komentuar në shtypin rozë.

Burak Ozcivit ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq pranë gruas.

Aktori dhe Fahriye Evcen duket se kanë udhëtuar për në pushime dhe po kënaqen në maksimum bashkë.

Për ndryshe, Burak dhe Fahriye janë prindër të një djali, të cilin nuk e ekspozojnë shumë në rrjete sociale.