Kejvina qenka xheloze: Dikur ish- të dashurit ia theva makinën

Kejvina Kthella një nga modelet shqiptare më të bukura ka qënë e ftuar në emisionin “Thumb On” në RTV Ora. Ndër të tjera ajo ka treguar dhe një anë të saj që nuk e dinim më parë. Kejvina dikur ka qenë shumë xheloze dhe nga nxehja e tepërt ka arritur t’i thyejë makinën ish-të dashurit.

“Debatoj normalisht, por në një ndër to jam nxehur shumë keq sa i kam thyer makinën atij personi. Ai aty ishte dhe s’kishte ça bënte. E kam thyer me çdo gjë të mundshme që më dilte përpara, me gurë. Xhelozi ishte kështu. Tani jo, s’jam por më përpara bëhesha shumë. Është shumë vetbesim në fakt, tani më pëlqen vetja, bëhem xheloze vetëm për veten”, shprehet Kejvina.