Kejvina pozon para aparatit të Fadil Berishës, shoqërohet nga modeli i famshëm

Modelja shqiptare, Kejvina Kthella ka realizuar një fotosesion profesional.

Në një prej fotografive pozon para aparatit të Fadil Berishës dhe krah saj shihet modeli i famshëm Adnan Djinovic.

Ishte fotografi i njohur shqiptar, Fadil Berisha ai i cili e ka publikuar fotografinë në llogarinë e tij në Instagram.

Në këtë imazh Kejvina duket joshëse.