Kaq shumë i ngjau vajza Bleros

Blerim Muharremi-Blero është këngëtari i preferuar i shumekujt.

Ai njihet për hitet e tij të njëpasnjëshme, sidomos për baladat e mrekullueshme.

Sa i përket jetës private këngëtarit nuk i eci mirë martesa e parë me aktoren e njohur Teuta Krasniqin, tashmë të ndarë.

Blero dhe Teuta kanë një vajzë bashkë, Tarën.

Tara është rritur tashmë dhe ka trashëguar dy talentet e prindërve aktrimin dhe këndimin.

Kurse nga pamja e jashtme, ajo duket krejtësisht si babai i saj.

Në imazhin e fundit që ka ndarë Blero, babë e bijë duken aq të njejtë.

Ndryshe, këngëtari ka gjetur dashurinë e jetës dhe muaj më parë është martuar me modelen e njohur Afrona Dika.