Kaq shumë dukat ka Nora Istrefi

Këngëtarja Nora Istrefi i ka bërë vend vetës në zemrat e publikut dhe jo tani, por prej shumë vitesh.

Nora, ka më shumë hite se çdo këngëtare tjetër dhe tani është aktuale me hitin me titull “Anna” në bashkëpunim me Gjikon.

Nora, është mjaftë e apasionuar edhe pas bërjes së fotografive, por edhe modës. Në secilen foto, ajo duket mrekullueshëm dhe mjaftë senzacionale.

Në këtë foto, Nora ka pozuar me zingjirë dukati. Kaq shumë paska bukuroshja. Po, a janë vërtet ari, se?