Kaq distancë po mban vajza e tij nga Lutfi Haziri

Kryetari i Gjilanit, Lufti Haziri ishte në mbrëmjen muzikore bashkë me këngëtarin, Muhamet Sejdiu i cili u konfirmua se është prekur me virusin Korona.

Ai ditën e sotme ka bërë testin për të parë se a është infektuar me këtë virus.

Sot dolën rezultatet ku u konfirmua se Haziri i ka shpëtuar koronavirusit.

Vajza e tij, Lotina ka publikuar një imazh të babait të saj në Instastory ku shihet se po i qëndron në distancë.

E po ky veprim i duhur nga ajo pasi që situata tashmë është bërë alarmante dhe rreziku nga virusi korona është bërë shumë i madh.

Rezultati negativ, kujdesuni për veten. ka shkruar ajo pranë fotos.