Justin dhe Hailey habisin fansat me veshjen e çuditshme

Justin Bieber duket se nuk u informua në kohë për kodin e veshjes dhe përfundoi duke u kombinuar në mënyrën më të çuditshme me bashkëshorten e tij, Hailey-n.

Këngëtari u fotografua i veshur me një bluzë gri me zinxhir, pantallona të shkurtra, të cilat i kombinoi me Crocs të verdha dhe kapele rozë.Nga ana tjetër, Hailey shkëlqeu me një fustan të shkurtër pa rripa Ermanno Scervino, çantë Ferragamo të kuqe, këpucë me takë Maison Ernest. Si aksesorë, modelja vendosi një varëse “B” dhe një byzylyk elegant në kyçin e këmbës.

Dy stile krejtësisht të ndryshme – dhe nuk është hera e parë që Hailey dhe Justin shfaqen kështu në publik.

Megjithatë, për sa i përket ngjyrave, veshjet plotësojnë njëra-tjetrën.