Jori Delli tregon linjat atraktive në një fotosesion në bikini

Modelja e njohur shqiptare, Jori Delli u bë edhe më e njohur për publikun pas pjesëmarrjes në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania 2.

Bukuroshja nga Shqipëria pas kësaj u bë ndër emrat më të komentuar në media rozë, ndërsa ajo po vazhdon me angazhimet profesionale.

Së fundmi, Jori ka sjellur një fotosesion tejet joshëse në të cilin shfaqet në bikini me ngjyra të ndryshme.

Foto: Jori Delli/Instagram

Modelja mori vëmendje me linjat tejet joshëse, teksa dukej plot sharmë në rroba banjë të ndryshme, flokët të gjata dhe grim të theksuar.

Foto: Jori Delli/Instagram

Ndërkohë, komentet pozitive nuk munguan nga ana e fansave të saj sipër imazheve.

Përveç kësaj, Jori e shohim edhe në videoklipin e ri të reperit të njohur, Noizy dhe Sfera Ebbasta “Location”  ku ajo është protagoniste.