Irina Shayk thyen heshtjen, flet për ndarjen nga Bradley Cooper

Në intervistën e saj për “British Vogue”, Shayk foli për ndarjen me aktorin/regjisorin Bradley Cooper, me të cilin ishte katër vjet, shkruan CNN.

Çifti janë prindër të një vajze 3-vjeçare, Lea De Seine Shayk Cooper.

“Unë mendoj se në të gjitha marrëdhëniet e mira ju sjellni më të mirën tuaj dhe më të keqen tuaj – është thjesht natyra e një qenie njerëzore,” tha Shayk. “Dy njerëz të mëdhenj nuk kanë pse të bëjnë një çift të mirë.”

“Unë mendoj se kemi pasur shumë fat që të përjetojmë ato që kemi pasur me njëri-tjetrin,” shtoi ajo. “Jeta pa Bradleyn është një kapitull i ri.”

34-vjeçarja foli edhe për sfidat e të qenurit një nënë beqare.

“Është e vështirë të gjesh një ekuilibër midis të qenit një nënë beqare dhe të qenit një grua që punon,” tha Shayk. “Më besoni, ka ditë që zgjohem dhe them,” O Zot, nuk di çfarë të bëj, po copëtohem “.