Irina Shayk fotografohet në New York teksa bën një telefonatë në mes të rrugës

Supermodelja, 35-vjeçare veshi një xhaketë të zezë dhe dollakë të martën, transmeton lajmi.net.

Modelja e Versace kompletoi pamjen me një palë çizme deri në gju të shtypura me zebra të cilat janë në modë kohën e fundit.

Ajo tërhoqi flokët e saj prapa kokës dhe i fshehu tiparet e mrekullueshme me një palë syze dielli të zeza.

Irina u ndal në trotuar për të bërë një telefonatë ndërsa mbante një maskë të zezë për fytyrën si një masë sigurie mes pandemisë COVID-19 në vazhdim.

Ylli u aksesua me një gjerdan me kryq të artë dhe një çantë të vogël të zezë. Ajo e veshi veshjen e rastit pasi u sigurua që vajza e saj ishte vendosur në shkollë po atë ditë.

Shayk u desh ta shtynte karrocën e fëmijës së saj të vogël pasi mbaroi detyrat e një nënë në mëngjes.

Modelja e të brendshmeve u pa më pas duke hyrë në një makinë për të drejtuar pjesën e mbetur të detyrave të saj.

Ndryshe. Irina ndan vajzën me ish-in Bradley Cooper, 46 vjeç, me të cilin u shoqërua nga 2015 në 2019./Lajmi.net/