Iliri i BBV, puth në buzë sërish vajzën e tij

Ilir Shaqiri është fituesi i formatit Big Brother Vip.

Ndërkohë tani ai po shijon momente të bukura me bashkëshorten dhe vajzën, shkruan lajmi.net.

Së fundmi balerini shqiptar ndodhet në Itali teksa ka publikuar edhe një video në veturë bashkë me vajzën e tij Emilyn.

 

Por ajo që mori vëmendje është puthja e përsëritur në buzë, pavarësisht kritikave që kishte marrë natën e Vitit Ri kur vajza hyri në BBV për ta takuar dhe shkëmbyen një puthje në buzë.

 

Ndryshe, kujtojmë se Iliri ka deklaruar në media se në qershor ai dhe bashkëshortja e tij do të bëjnë dasmë.