I premtoi live mbrëmë se edhe ai do bëj tatuazh, Fifi i kërkon Donaldit ta mbajë premtimin

E njëra ndër surprizat ishte edhe rikthimi i ish banorëve duke bërë surprizë banorëve, shkruan lajmi.net.

Fifi ishte njëra ndër banoret e cila befasoj Donaldit pasi ajo kishte bërë një tatuazh për të cilin ata kishin biseduar sa ishin në shtëpi.

Kjo gjë e përloti Donaldin dhe i premtoj Fifit që edhe ai do ta bëj sapo të dal.

Madje ajo i kërkoi atij që luaj dhe të fitoj edhe për të.

Sot në Instagramin e Donaldit që menaxhohet nga vëllau i tij binjak Romeo, e ka postuar këtë pjesë. Fifi i ka bërë ripostim dhe ka kërkuar nga Donaldi ta mbajë atë.

Fifi ka lëshuar shtëpinë e BBV-së me dëshirën e saj dhe është konsideruar njëra ndër banorët më të fortë aty./Lajmi.net.