Grubi uron 8 Marsin: Femrat janë fuqi shtytëse e progresit të shoqërisë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi ka uruar 8 Marsin – Ditën ndërkombëtare të gruas. Grubi u shpreh se femrat janë fuqi shtytëse e progresit të shoqërisë.

Ky është postimi i plotë i Grubit: