Grubi: Po hesht, po duroj, po veproj sipas porosisë së Ali Ahmetit

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka reaguar nëpërmjet një statusi në fejsbuk për situatën e krijuar brenda Bashkimit Demokratik për Integrim në lidhje me të ashtuquajturin “Grup i zjarrit”. Nëpërmjet këtij statusi, ku në foto paraqitet serioz dhe i “vrenjtur”, ai shkruan se “Po hesht, po duroj, po veproj sipas porosisë së Ali Ahmetit!”.