Gruaja e Sinan Hoxhes për herë të dytë nuse

Andrra Destani, është bukuroshja shqiptare nga Maqedonia, por që jetoj për një kohë edhe në Gjermani, ku edhe e njohu të shoqin,

Çifti, janë fejuar e martuar me dasëm të madhe dhe andrra kishte shkëlqyer si nuse. Të gjjthë e kanë komentuar pamjen e saj mbreslënëse në dasëm, shkruan “Kosovarja”.

E, Andrra edhe një herë është nërë nuse, ama këtë radhë vetëm për një sesion fotografik për të reklamuar koleksionin e ri të fustaneve të nusërisë në atelien e saj.