Granit Ismajli vjen me një baladë

Granit Ismajli ka publikuar një baladë dhe këtë ai e ka shoqëruar me një videoklip, dhe projekti pritet të pëlqehet nga fansat e tij, shkruan lajmi.net.

Për tekstin e këngës ‘Veç edhe një here’ është përkujdesur, Genc Prelvukaj, ndërsa puna e videoklipit i është besuar produksionit Black Fish.

Në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni baladën e re nga Granit Ismajli. /Lajmi.net/