Bebe Rexha arrin 10 milionë ndjekës në Instagram, ndan një video të veçantë me ndjekësit

Bebe Rexha sot është gëzuar tej mase për suksesin e radhës, ajo ka arritur 10 milionë ndjekës në Instagram, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka publikuar një video në postimi e bërë me të cilin falënderon përzemërsisht fansat e saj, për përkrahjen që ja kanë bërë edhe në fillet e karrierës së saj.

Ndryshe, kënga e fundit e saj është ‘You can’t stop the Girl’ që u publikua një muaj më parë dhe tani numëron mbi 15 milionë klikime. /Lajmi.net/