Gold AG në përgatitje të projektit të ri muzikor

Reperi i njohur shqiptar Gold AG është mjaft aktive me këngë të reja, shkruan lajmi.net.

Ndonëse gjendemi në një pandemi dhe kolegët e tij kanë pasur një rënie në prodhimin e këngëve të tyre ai ka publikuar këngë jo rrallëherë.

Së fundmi Gold Ag ka bërë të ditur se ai po punon drejt një projekti të ri muzikor.

Reperi solli pamje natën e mbrëmshme nga studio muzikor teksa shihej se po regjistronte hitin e radhës.