Gold AG kurorëzon dashurinë me të fejuarën e tij

Reperi mjaft i dashur për publikun shqiptar i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me të fejuarën e tij.

Gold AG është përpjekur që ta mbajë larg vëmendjes mediatike vajzën me të cilën është i lidhur prej disa vitesh.

Këtë gjë e ka bërë vetë të ditur reperi përmes një postimi në “Instagram”, ku në foto shihen 2 duar me simbolin e shqiponjës dhe në gisht të vendosur unazat e kurorëzimit.

Në përshkrimin e fotografisë, Gold AG shkroi “05.03.2020”, duke bërë kështu edhe ditën kur ata janë martuar.