Gjiko me mesazh frymëzues: Kurrë mos e lejo dikë të të tregojë kush je dhe çka mund të bësh

Gjiko ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, pranë të cilës la një mesazh domethënës.

Kënga “Çuna të rrugës” ka arritur shifrën prej 1 milion klikimesh, ndërsa reperi me këtë rast thotë se nuk duhet lejuar askënd të tregojë se kush je dhe çfarë mund të bësh.

“Kur mos e le dikond met tregu kush je qka je a qka mundesh me bo .
fuck them 😎🖕🏻#cunaterruges 1milli❤️”, ka shkruar ai.

Gjiko është i martuar me moderatoren Elita Rudi dhe bashkë kanë një djalë, Zërin.