Gjiko dhe Elita Rudi shijojnë pushimet në Japoni

Kohëve të fundit po aludohet se Elita dhe Gjiko janë në një pritje të ëmbël.

Çifit kanë shkuar në pushime në Tokyo, me rastin e ditelindjes së reperit.

Gjiko sot ka postuar një Instastory në një nga vendet ku po ndodhen, një video duke e puthur Elitën në buzë.

Çifti po shijojnë pushimet e tyre të para për këtë verë.