Gili kalon fundjavën me familje në Greqi

Gili bashkë me Ilirin dhe dy djemtë e tyre, po kalojnë fundjavën në Selanik, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet pranë më të dashurve të saj, në vendin që po e vizitojnë.

“Selaniku”, ishte mbishkrimi që Gili ia la fotos, në të cilën pranoi shumë komente nga ndjekësit.

Kujtojmë se këngëtarja gjatë kësaj periudhe ka qenë aktive me xhirime për festat e fundvitit. /Lajmi.net/