Getoar Selimi hap arkivat, publikon imazhin e rrallë nga fëmijëria

Getoar Selimi është njëri prej reperëve më të suksesshëm të estradës sonë, i cili numëron disa hite në repertorin e tij.

Së fundi, reperi u bë nostalgjik për ditët e fëmijërisë, ai hapi arkivat dhe publikoi një foto nga koha kur ishte vetëm disa muajsh.

“Unë i vogël”, është mbishkrimi që Geti ia la fotos, ku shihej duke buzëqeshur para aparatit.

Kujtojmë se “Moti”, mban titullin kënga e fundit nga Getoar Selimi në bashkëpunim me Onatin dhe Shaolin Gang.