Getinjo gatuan për partneren e tij

Çifti i dashur i publikut Getinjo dhe Vivien po e jetojnë qdo ditë të lumtur edhe me ndjekësit e tyre duke ndarë pamje.

Së fundmi, ka qenë Vivien që ka postuar fotografi teksa reperi po gatuante, shkruan ”Kosovarja”.

”Super kuzhinjeri im”, kishte shkruar ajo në mbishkrim ku artisti po bënte panpeta.

Ndryshe, Getinjo ka treguar se është mjaftë i aftë në kuzhinë sa ishte pjesë e BB VIP Kosova ku përgatiste ushqime të ndryshme për banorët./Kosovarja/