Getinjo filmohet duke ‘rrahur’ të pasmet e një femre

Në rrjete sociale është duke qarkulluar një video intime e Getinjos me një vajzë të pa identifikuar.

Reperi gjatë natës së djeshme kishte qenë në një koncert dhe pran tij afrohet një vajzë emri i të cilës nuk dihet, në video mund të shohim reperin duke i ‘rrahur’ të pasmet e zeshkanes.

Dyshja vazhdojnë të kërcejnë së bashku në mënyrë mjaft sensitive dhe duken mjaft të afërt me njëri-tjetrin.