Getinjo dhe Mozzik paralajmërojnë bashkëpunimin e radhës

Ata janë mjaft aktiv me projekte muzikore.

Fjala është për Mozzik dhe Getinjo, dy rep-artistët shqiptar, shkruan lajmi.net.

Njëherësh ata janë edhe vëllezër dhe gjithashtu kanë sjellë bashkë disa bashkëpunime.

E siç duket dyshja kanë finalizuar edhe bashkëpunim e radhës.

E këtë e ka bërë të ditur Getinjo përmes një InstaStory.

“A jeni gati, shumë shpejt”, ishte mbishkrimi i këngëtarit.