Getinjo bëhet me veturë të re të tipit “Ferrari”

Getinjo, është njëri ndër reperët e suksesshëm të estradës shqiptare.

Ai numëron koncerte të shumta prej ku edhe fiton shumë, shkruan lajmi.net.

Reperi njihet edhe për jetën e tij tejet luksoze.

Nga vizitat në vende të ndryshme dhe veshjet me marka nga më të shtrenjtat ai merr vëmendje me çdo postim.

Getinjo si duket tashmë luksit të tij i është shtuar edhe një veture e tipit “Ferrari”.

Këtë e bëri të ditur vetë reperi përmes imazheve të postuara në ‘Instagram’ ku në mbishkrim ka vendosur zemrën e kuqe të dashurisë.