Genta me të dashurin udhëtojnë për pushime në Ulqin

Genta Ismajli dhe Huseyin Usta po shijojnë pushimet në destinacione të ndryshme gjatë kësaj sezone.

Së fundi, çifti kanë udhëtuar në drejtim të Ulqinit dhe sollën pamjet e para nga atje, ku po e shijojnë ditën në plazh.

“Ka një det të mrekullueshëm (Ulcini)”, shkruan partneri i këngëtares sipër fotografisë që e publikoi nga plazhi.

“Ju jeni gjëja më e bukur në botë Dashuria ime Jeta është më e mirë me ju ❤️”, ishte dedikimi i partnerit të Gentës në një tjetër foto.

Për ndryshe, Genta dhe Huseyin publikojnë vazhdimisht fotografi pranë njëri-tjetrit dhe nuk mungojnë dedikimet me fjalë dashurie.

​9 infeksione të reja dhe një i vdekur nga COVID-19 në Slloveni

​Tërmet i fuqishëm në Turqinë juglindore

Paralajmërimi dramatik: Koronavirusi do të shkatërrojë brezat

Dilemat për kthim në shkolla në kohë të koronavirusit

SHBA-ja shënon mbi 45 mijë raste të reja me koronavirus

Lajme të fundit

  • Përkundër moshës, Madonna mahnit në paraqitjen në të brendshme të zeza

  • Bilanc tragjik: Edhe 13 kosovarë vdesin nga koronavirusi brenda 24 orëve

  • 225 raste të reja me koronavirus në Kosovë

  • Snapchat po teston një veçori të re

Loading...