Genta Ismajli dhe biznesmenin turk planifikojnë të martohen së shpejti

Këngëtarja shqiptare, Genta Ismajli dhe biznesmeni turk, Huseyin Usta, ka një kohë që e kanë bërë publike lidhjen e tyre të dashurisë.

Tashmë çifti planifikojnë edhe të martohen dhe Genta këtë e bëri të ditur gjatë një interviste për Prive.

Ndonëse nuk ka zbuluar më shumë detaje rreth ceremonisë, Ismajli dukej mëse e dashuruar në partnerin e saj të ri.

Genta ka treguar se ëndërron të bëhet nënë.