Genta Ismajli ‘detyron’ të dashurin turk të bëj shqiponjën në nder të përvjetorit të Pavarësisë

Genta Ismajli dhe i dashuri turk kanë bërë shqiponjën.

Genta Ismajli është nga artistet e shumta që kanë uruar qytetarët e Kosovës për përvjetorin e 12 të Pavarësisë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte publikuar një video me të dashurin e saj, turkun Huseyin Usta me të cilin shfaqen në një makinë duke dëgjuar këngën e Arif Vladit ‘Marshi i UÇK-së’.

Dhe nuk mbaron me kaq, këngëtarja shqiptare dhe turku kishin bërë edhe shqiponjën me duar.