Gashi dhuron spektakël në Koln

Ka disa javë që Gashi ka filluar turneun koncertal, ku po mban koncerte thuajse gjithë Evropën, shkruan lajmi.net.

Ai së fundmi ka performuar në Koln, vend ky ku reperi dhuroi spektakël me performancën e tij dhe atmosfera e krijuar edhe nga publiku do mbetet gjatë në memorien e tij.

Kosovari para pak çastesh ka bërë një postim ku shkruan për këtë koncert, ai falënderon të pranishmit dhe thotë dua të ju falënderoj për energjinë pozitive. /Lajmi.net/