Foto nga arkiva, kështu dukeshin para shumë vitesh Meda dhe gruaja e tij

Janë publikuar foto të vjetra të këngëtarit Meda krah bashkëshortes.

Këngëtari Meda vazhdon të jetë emër i komentuar në botën e mediave rozë, shkruan lajmi.net.

E duke qenë se edhe jeta e tij private u intereson publikut edhe bashkëshortja e këngëtarit u bë e njohur për ta.

Ajo madje ndiqet nga një numër jo i vogël i njerëzve në Instagram dhe me ta ndan shpesh foto familjare.

Ndër to së fundmi është kthyer në kohë për t’i publikuar disa fotografi të vjetra ku shihet së bashku me bashkëshortin e saj Medën.