FOTO/ Ja si gatuan Aurela Hoxha, vetëm me të brendshme

Aurela Hoxha është një ndër femrat më tërheqëse të ekranit shqiptar.

Me linjat e saj perfekte dhe stilin e veçantë bukuroshja ka ditur gjithmonë të jetë në super formë.

Dhe këto forma modelja i ka treguar dhe në foton e fundit të publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Modelja shfaqet  me një paruke  dhe e veshur vetëm me të brendshme duke pozuar në kuzhinë duke ‘gatuar’.

E kush nuk do ta donte një kuzhiniere të tillë që dhe di të josh dhe të gatuaj.