Flokë kaçurrele e grim perfekt, Mimoza Shkodra mahnit me dukjen

Dhe, Mimoza Shkodra së fundmi ka marrë vëmendje me postimin e fundit, shkruan lajmi.net.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, ka publikuar imazhe të reja e cila shihet e rregulluar me makijazh dhe flokët e shndërruara në kaçurrele.

 

Ajo ka zgjedhur të publikojë dy foto dhe një video ku nuk i munguan komentet dhe pëlqimet e shumta.

Ndryshe, “Largohu” është projekti i fundit muzikor i realizuar nga Mimoza Shkodra.