Filloi takimi Pendarovski-Mickoski

Filloi takimi në Vila Vodno mes presidentit Stevo Pendarovski dhe kreut të opozitës Hristijan Mickoski. Debatohet rreth “27 prillit”. Pas takimit pritet të prononcohet për media presidenti Pendarovski./Alsat