Fifi zbulon numrin e fëmijëve që dëshiron të ketë

Fifi gjatë ditës ka shfrytëzuar opsionin pyetje/përgjigje në Instagram, ku përveç jetës profesionale i është përgjigjur edhe pyetjeve private.

Një ndjekës e kishte pyetur këngëtaren se “Sa fëmijë dëshiron të kesh kur të martohesh”, dhe përgjigja e saj nuk ka munguar.

Fifi ia kthen “Dy ose tre ndoshta edhe katër”, këngëtarja tregon përmes kësaj ‘mini’ interviste se ende nuk e ka gjetur dashurinë .

Loading...