Fifi publikon komentet negative në videon e fundit: Sot gjithë ditën kam mu marr veç me këto komente

Fifi muaj më parë ka bërë publike lidhjen e tij me Adis Patushin.

Ajo shpesh ka treguar se bullizohet shumë lidhur me këtë lidhje, shkruan lajmi.net.

Së fundi ajo ka nisur pushimet me partnerin e saj në Turqi.

Nga atje nuk kanë munguar imazhet dhe videot, madje ajo ka postuar një video teksa shihet bashkë me Adisin teksa vallëzojnë.

E si duket në atë video ajo ka pranuar shumë mesazhe negative.

Këngëtarja ka vendosur t’i publikoj të gjitha mesazhet me të cilat sipas saj ajo përballet çdo ditë.

Ndryshe, ditë më parë, bëri bujë një deklaratë e saj ku ishte shprehur krah një fotoje me Adisin, ku kishte shkruar: Më fal që nuk jam ruajtur vetëm për ty.