Fero fotografon Arbenitën vetëm në të brendshme

Arbenita Ismajli dhe Fero janë çifti thuajse më i përmendur në shoubiz, e ajo çfarë i bën ata kaq të lakuar në media për fat të keq nuk janë vetëm sukseset e tyre.

Së fundmi modelja ka publikuar disa imazhe në bikini për të cilat thotë se u deshën mijëra tentime Feros për ta bërë një të duhur.

Pastaj reperi kishte reaguar duke i komentuar ‘F*ck you’.