Fejohet moderatorja e njohur nga Kumanova?!

Moderatorja e famshme nga Kumanova Almedina Ismajli tani më pjesë e pandashme e ekranit televiziv çdo pasdite me emisionin e saj, Pastel sot i ka befasuar fansat!

Bukuroshja Ismajili ka plasuar një fotografi në rrjet ku ka prezantuar një qepë të pjekur si unazë fejese… A mos është ky një ngacmim për dikë apo moderatorja na jep një shenjë para një fejese të mundshme!

Almedina Ismajli ndryshe e njohur në opinion jo vetëm për pjesën e famës dhe elekuencës në TV, ajo karakterizohet nga bukuria njëherit është motra e të famshmes Arbenita Ismajli