Fejohet ish-aktorja e “O sa mirë”

Aktorja i ka dhënë fund beqarisë.

Arta Nikaj, e cila për publikun u bë e famshme me rolin që kishte në serialin “O sa mirë” është fejuar, shkruan lajmi.net.

Brunja tash e një kohë jeton dhe vepron në SHBA, ndërsa së fundi vendosi që t’i japë fund beqarisë, duke u fejuar me partnerin e saj.

Këtë e bëri të ditur përmes disa postimeve në Instagram, ku shihet duke pozuar me unazë të fejesës në dorë.

Ajo i tha “Po” propozimit të të dashurit të saj, Sammy Puleo, ndërsa në fotografi shihen teksa po fesonin bashkë me miq.

Loading...