Fatime Fetai komenton vendimin që Mijallkov dhe Thaçi nuk do të shkojnë në burg!

Ish-prokurorja e Speciales, Fatime Fetai, sot ka komentuar vendimin e gjykatës së Apelit me të cilën ish-shefi i DSK-së, Sasho Mijallkov dhe kryetari i PDSH-së Menduh Thaçi nuk do të shkojnë në burg, raporton TV21.